Tule Tõrva ametlikult! 

Kui oled tõrvakas või Tõrva valla sõber, kuid mingil põhjusel ei ole Sa ennast valla elanikuks vormistanud, siis tee seda kindlasti enne 31. detsembrit. See otsus tagab, et alates 1. jaanuarist 2023. aastal hakkab Sinu tulumaks laekuma Tõrva valla eelarvesse. Sellega annad omapoolne panus valla edasisse arengusse!

Uued elanikud, kes on registreerinud end Tõrva valla elanikuks ajavahemikus 17. november kuni 31. detsember, saavad kingiks Tõrva Veemõnula kinkekaardi 25€ väärtuses ning osalevad Tõrva valla spaahotellide luksulike pakettide loosis.

Uute elanike vahel loositakse välja:

·      Majutus deluxe toas kahele koos rikkaliku hommikusöögi ja piiramatu saunakeskuse külastusega Tõrva Veemõnulas

·      Majutus deluxe toas kahele koos rikkaliku hommikusöögi ja piiramatu saunakeskuse külastusega lossispaas Wagenküll

·      Eksklusiivne majutus kahele 2023. aastal avatavas Pokardi butiikhotellis The Manor Hotel & Spa

Spaapakettide võitjad saavad valida ise sobiva kuupäeva auhinna kasutamiseks.

Spaapakettide loosimine toimub jaanuaris kõikide nende inimeste vahel, kes on kampaania ajavahemikus ehk 17. novembrist kuni 31. detsembrini 2022 ennast registreerinud Tõrva valla elanikuks. Jaanuaris saavad kõik uued elanikud info ka Tõrva Veemõnula kinkekaardi kasutamise kohta.

Tõrva valla elanikuna saad endale taotleda tõrvaka kaardi, millega naudid Tõrva Veemõnula külastusi 20% soodsamalt. Samuti saad soetada sooduspileteid valla kultuuriüritustele.

Pane tähele!

Vallasisene ümberregistreerimine ei kvalifitseeru auhinnaraha loosis osalemiseks, samuti ei osale ennast vallast välja ja seejärel sisse kirjutajad. Võitjate nimed avaldatakse Tõrva valla kodulehel.

Täpne ülevaade oma elanike arvust ja vanusest võimaldab vallal paremini elukorraldust planeerida. Tulubaas, mida saab kasutada valla arendamiseks ja teenuste osutamiseks, sõltub registreeritud elanike arvust. Seetõttu palume kindlasti oma elukohaandmed üle kontrollida, sest see mõjutab näiteks ka erinevate toetuste taotlemist.

Kuidas end Tõrva valla elanikuks registreerida?

• rahvastikuregister.ee lehel – logi mugavalt sisse ID-kaardi, SmartID või Mobiil-ID-ga ning esita elukohateate avaldus

• Tõrva vallavalitsuses – täida elukohateate avaldus vallavalitsuses kohapeal

Oluline on iga inimene!

Lisainfo loosimise tingimuste kohta:
Marianne Sokk
avalike suhete spetsialist
marianne.sokk@torva.ee
522 8355

Lisainfo ja abi Tõrva valda sisse kirjutamiseks:
Eve Eisen
vallasekretäri abi
eve.eisen@torva.ee
766 5316