Tee enda unistus teoks Tõrvas!

Kas unistad päris enda kohvikust, mõnusast pesast iluteenuste pakkumiseks, mugavatest kontoriruumidest või hoopis millestki veelgi põnevamast? Puudu on üksnes sobiv koht, kus enda tegemised mugavalt sisse seada?

Tõrva ootab Sind!

Vali välja endale sobiv paik enampakkumisel oleva vallavara seast ning vii enda unistus teoks!

Enampakkumisel on neli korterit Tõrva vallas!

  • Korteriomand Ehitaja 9-29 (Tõrva linn, 2-toaline, 46,1 m2, viies korrus, korteriomand on remonti vajav), alghind  20 000.- eurot, tagatisraha 2000 eurot. Oksjon kestab 9. aprillini. Lisainfo 
  • Korteriomand Karja 2-6 (Helme alevik, 2-toaline, 39,2 m2, teine korrus, korteriomand on remonti vajav), alghind 10 000.- eurot, tagatisraha 1000 eurot. Oksjon kestab 9. aprillini. Lisainfo
  • Korteriomand Tamme tee 5-3 (Hummuli alevik, 2-toaline, 39,3 m2, esimene korrus, korteriomand on täielikku remonti vajav), alghind  5 000.- eurot, tagatisraha 500 eurot. Oksjon kestab 9. aprillini Lisainfo
  • Korteriomand Vee tn 5-1 (Hummuli alevik, 1-toaline, esimene korrus, korteriomand on heas korras), alghind 10 000.- eurot, tagatisraha 1000 eurot. Oksjon kestab 31. märtsini.  Lisainfo

Lisainfo ja korteritega tutvumine: Tõnu Jaansalu (tonu@torva.ee; 515 6243)

Üürile anda hubane ruum otse keskväljakul!

Enampakkumisel üürile andmiseks on ruum (28,1 m2) 2018. aastal valminud Tõrva bussijaama hoones. Otse keskväljakul asuv modernne ehitis on hästi ligipääsetav ning märkimisväärse külastatavusega, sest hoones asub ka bussiootesaal ja avalikud WC-d. Ruum on valgusküllane, korraliku ventilatsiooniga ja kaasaegse sisekujundusega. Varasemalt on ruumis tegutsenud Tõrva Turismiinfopunkt.

Ruumides ei ole lubatud kasutatud kaupade müük ega pandimaja loomine.

Lisainfo ja ruumidega tutvumine: Tõnu Jaansalu (tonu@torva.ee; 515 6243). 

Lisainfo portaalis kv.ee

Äriruumi üürilepingu näidis

Suurem ruum Tõrva bussijaamas
Tõrva bussijaam

Väärika ajalooga kõrtsihoone linna südames ootab tegijaid!

Tõrva linna ühes sümbolehitises – Tõrva kõrtsihoones (Valga 1, Tõrva) on enampakkumisel üürile andmiseks ruumid kogupindala 98,1 m2. Suurepärase asukohaga kõrtsihoones (asub Tartu, Pärnu ja Valga maanteede ristumiskohas) on võimalus tegeleda erisuguste ettevõtmistega. Ruumide juures on ka privaatne WC ja dušinurk ning panipaigad. Eesruumis paikneb Swedbanki sularahaautomaat (üürile antavate ruumide sisse ei kuulu).

Aastaid tagasi tegutses ruumides Swedbanki harukontor, hiljem Tõrva Turismiinfopunkt ning viimane aasta on ruumi kasutatud näituse eksponeerimiseks ürituste ajal.

Ruumides ei ole lubatud kasutatud kaupade müük ega pandimaja loomine.

Lisainfo ja ruumidega tutvumine: Tõnu Jaansalu (tonu@torva.ee; 515 6243). 

Lisainfo portaalis kv.ee

Äriruumi üürilepingu näidis

Ruum Tõrva kõrtsihoones
Kõrtsihoone ruumi plaan

Ruumikas veskihoone otse Tõrva linna südames!

Otse suvituslinn Tõrva südames on müügil ruumikas veskihoone, mis võimaldab ellu viia unistuse enda ettevõttest! Vaatega looduskaunile Veskijärvele ning keskväljaku vahetus läheduses asuv hoone vajab uut peremeest, kes majale taas elu sisse tooks. Asukohale lisab veelgi maalilisust otse maja tagant mööda voolav Õhne jõgi.

Kinnistu aadress on Veski tn 9, Tõrva linn. Katastritunnus 82401:001:0803, pindala 2305 m2 , sihtotstarve tootmismaa 100%. Kinnistul asub rekonstrueerimist vajav veskihoone (ehitusregistri kood 111034799), mis on ehitismälestis nr 23313. Seetõttu tuleb hoone rekonstrueerimisel arvestada ka Muinsukaitseameti nõuetega. Hoone ruumides tegutseb 145,9 m2 pinnal TT loomakliinik tähtajatu äriruumi üürilepingu alusel.

Veskihoone on müügis hinnaga on 40 000 eurot. Vaata lisa kv.ee-st.

Kuna maja asub otse Tõrva linna südames, rakenduvad ostjale ka lisatingimused:

  • Ostjal on kohustus rekonstrueerida hoone katus ja fassaad viie aasta jooksul ostumüügi lepingu sõlmimisest. Juhul, kui ostja eelnimetatud tingimust ei täida, on Tõrva vallal õigus nõuda ostjalt leppetrahvi 10% müügihinnast. Leppetrahvi maksmine ei vabasta ostjat investeerimiskohustusest.
  • Kuni investeerimiskohustuse täitmiseni võib kinnistu edasine võõrandamine või asjaõigusega koormamine toimuda vaid Tõrva Vallavalitsuse nõusolekul. Juhul, kui ostja eelnimetatud tingimust ei täida, on Tõrva vallal õigus nõuda ostjalt leppetrahvi 10% müügihinnast.
  •  Kui ostja ei ole täitnud p investeerimiskohustust, k.a juhul, kui ostja soovib enne  nimetatud tähtaja saabumist ja investeerimiskohustuse täitmist võõrandada kinnistut kolmandale isikule, on Tõrva vallal õigus nõuda ostjalt leppetrahvi 10% müügihinnast ja kasutada kinnistu tagasiostuõigust. Tagasiostuhinnaks on hind, millega kinnistu võõrandati ostjale. Tagasiostuõiguse kohta kantakse märge kinnistusraamatusse.

Lisainfo ja kinnistuga tutvumine: Tõnu Jaansalu (tonu@torva.ee; 515 6243). 

Vaade hoonele linnulennult. Foto: Egon Bogdanov
Hoone paremal pool ruumides tegutseb TT loomakliinik